Vegas 6,5kW

Tavahind: 1 597.00 €
Vegas 6,5kW
Tootekood: Vegas

Nominaalne võimsus on 3,0 - 8,5 kW. Nurgauks. Kohandatud taastusraviga majadele.
Väljalaskeava ümberpaigutamise võimalus (3 varianti).
Kõrge termiline efektiivsus. Kasutegur on 84,0%!!!
Lukustatav alumine riiul. Eemaldatava tuhapanniga malmrest. Alumine uks suletakse klikisüsteemiga. Neli reguleeritavat jalga.

Eraldiseisvat VEGA kaminat eristab kõrge soojustõhusus kuni 84%. Nurgakujundus koos kaasaegse viimistlusega sobib ideaalselt nii väikesesse kui ka avarasse ruumi. VEGA nurgas eraldiseisvat puuküttega ahju iseloomustavad keskmisest kõrgemad energia- ja emissiooniparameetrid, mis on saavutatud muuhulgas tänu ergonoomilisele disainile ja ahju tõhusale õhutamisele. Eraldiseisev VEGA kamin on varustatud hermeetilise kambri ja toruga, mis võimaldab väljast õhu juurdevoolu. See lahendus võimaldab mehaanilise ventilatsioonisüsteemiga ahju ohutut kasutamist kodustes tingimustes.

VEGA eraldiseisev pliit – täiuslik töötlus ja praktilised lahendused
VEGA eraldiseisev kamin toodeti muuhulgas aastal valmistatud kõrgklassi katlalehest, mis tagab kõrgendatud vastupidavuse äkilistele temperatuurikõikumistele. Kvaliteetsete materjalide kasutamine koos täpse töötlusega tagab pika eluea ja originaalsete parameetrite säilimise ka sagedase kasutamise korral.

VEGA eraldiseisev puuküttega pliit on õhukese ristkülikukujulise disainiga, mis võtab vähe ruumi. Nurgauste kasutamine tagab ebatavaliselt fenomenaalse tulenägemise. Põlemiskambri kolmeastmelise õhutustehnoloogia kasutamine tagab kogu protsessi kõrge efektiivsuse. Lisaks saab kogu süsteemi juhtida ühe ukse all asuva hoova abil. Lisaks on eraldiseisev pliit varustatud efektiivse heitgaasi järelpõleti ja ülitõhusa õhkkardinaga. Tänu järelpõletile vähendatakse tolmu ja vingugaasi heitkoguseid absoluutse miinimumini.

Eraldiseisev kamin VEGA - täiuslik soojuse akumulatsioon
VEGA nurgas eraldiseisev puuküttekamin on varustatud tugeva, kergesti eemaldatava malmist restiga. Keskmisest suurema mahuga tuhapann vähendab tuha eemaldamise sagedust. VEGA nurga eraldiseisev pliit, täpsemalt põlemiskamber ja kambri kohale paigaldatav deflektor on valmistatud ACCUCERAM-ist. See on äärmiselt arenenud, patenteeritud materjal, mida iseloomustab kõrge soojuse akumulatsioonivõime.

Nurgapliidi eeliseks on ka spetsiaalne terastorudega soojusvaheti, mille põhiülesanne on heitgaasidest soojust efektiivselt koguda ja seejärel kiiresti tuppa viia. Lisaks on tänu terasest valmistatud tahke piiraja kasutamisele maksimaalselt pikenenud tee, mida heitgaasid peavad läbima. See lahendus parandab lisaks kamina efektiivsust.

VEGA nurga eraldiseisev pliit - täielik vastupidavus kõrgetele temperatuuridele
VEGA nurga eraldiseisvad ahjud võimaldavad pistikupesa ühendada kahel viisil. Esimene on väljapääs läbi külgseina, teine ​​aga läbi kamina ülemise seina. Lisaks on ahju tagumised katted vabalt vahetatavad. Eraldiseisva puuküttega kamina nurgauks on kaminakeraamikast, mis on mõlemalt poolt täiendavalt poleeritud. Keraamika on kohandatud väga kõrgetele temperatuuridele, kuni 800 ° C. Lisaks on kogu nurgauks katlaplekist ja spetsiaalsest profiilist. See kombinatsioon tagab jäikuse ja ohutu kasutamise.

Eraldiseisva VEGA nurgapliidi olulisemad eelised
SIGA eraldiseisva kamina soojuskoormuse vahemik jääb vahemikku 3 kW kuni 8,5 kW. Madal madalam väärtus muudab eraldiseisva puuküttega ahju ideaalselt sobivaks nii väikese kui keskmise suurusega ruumidesse. Kõrge kasutegur ja madalad heitgaasid tähendavad, et VEGA eraldiseisev kamin vastab kõigile 15a B-VG, BlmSchV II ja Ecodesign nõuetele.

Moodne disain koos dekoratiivse DECOR raamiga muudab kamina praktiliseks ja dekoratiivseks. Teine eelis on ahju õhutussüsteemi täpse reguleerimise võimalus ainult ühe gaasihoova abil. Alumine sisselasketoru muudab SIGA kamina sobivaks rekuperatsioonisüsteemiga majja. Ahju tootmistehnoloogia hõlmab kvaliteetsete materjalide, näiteks P265GH boileriterase kasutamist. Lisaks hõlmab kogu tootmisprotsess ülitäpsete masinate, näiteks 3D ja 2D laserite, kaasaegsete presspidurite ja täiustatud keevitusrobotite kasutamist.

Mõõdud: 1518 x 465 x 465
Köetav pind: kuni 120m2
Kaal: 179,0
Tekkis küsimusi - saada kiri!