Nadia PW 12 kW

Tavahind: 1 825.00 €
Nadia PW 12 kW
Tootekood: NADIA/PW/10/W

Keskküte kaminasüdamik 12kW, 4,7kW (veesüsteem) ja 7,3 kW (õhk), kasutegur 82%, suitsugaaside temperatuur 225 °C; 4 mm, katlateras; Kolle on vooderdatud Akumotte plaatidega.
Kaminaklaas uksel on paigaldatud klaaskeraamika tüütemperatuuriga 750C. Sisseehitatud kaitsespiraal. Sissendtoru poolteist tolli ja väljundtoru poolteist tolli sisekeerme, 32 l veemaht, välisõhu kanal. Klaasi suurus on 61,0 x 46,0 cm. Ukse saab ümberpaigaldada vasakust paremale. Tehase garantii 5 a. Tarneaeg on umbes 60 päeva

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kasutatud materjalile – kvaliteetsele terasele – vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Veesärgi spetsiaalne koost võimaldab koguda suitsugaasist suurel hulgal soojust ja kanda üle küttesüsteemi, tänu millele on võimalik saavutada sisendi kõrge energiatõhusus.
Sisseehitatud mähis. Veejope korpus on tugevdatud tihvtidega. Sisse- / väljalaskeava 1/2.
Tõhus põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele TERMOTECiga – soojust akumuleeriva materjaliga, mis tõstab temperatuuri kambris.
Kütuseosakeste järelpõlemine tänu deflektorile, mis pikendab väljalaske teed.
Õhuvarustus ainult väljast tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele. Õhuvõtu reguleerimine ühe regulaatoriga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel.
Kahekordse põlemiskambriga ventilatsioonisüsteem (primaar- ja sekundaarõhk).
Puhas põlemine tänu kuusnurksele põlemiskambrile
Võrevaba sisetükk - järelpõletus tuhal, mis tähendab, et kütus põleb peeneks tuhaks, mida jääb minimaalseks koguseks. Saadud puidust saadav soojusenergia kasutatakse ära maksimaalselt.
Tahma ladestumise vähendamine tänu puhtale klaasisüsteemile (õhujuht).
Tänu reguleeritavatele jalgadele saab kasutada erinevates paigaldustingimustes.
Võimalus ust liigutada standardsest vasakpoolsest avamisest parempoolsesse.

 

Mõõdud: 684x1390x416
Kaal: 190
Tekkis küsimusi - saada kiri!