Kamina kontroller

Tavahind: 173.00 €
Kamina kontroller
Tootekood: MSK/PLUS/P100

Ø 100/ 125/ 150 / mm siibriga komplekt MSK PLUS on kaasaegne ekraaniga kaminakontroller, mida saab kasutada kõikide õhu- ja veesärgi sisetükkide jaoks. Kontrollitav kogus on kasseti poolt soojendatava õhu temperatuur või veesärgis oleva vee temperatuur. See võimaldab temperatuuri reguleerida 3 erinevas paigalduspunktis ja sõltumatult juhtida 4 seadet, nagu pumbad, ventilaatorid või solenoidventiilid. Selle ülesandeks on elektroonilise drosselklapi abil doseerida (põlemiseks) külma õhku väljastpoolt hoone põlemiskambrisse nii, et see oleks võimalikult efektiivne, säilitades samal ajal kontrollitava temperatuuri seatud väärtuse. Tänu selle kasutamisele saame säästa kuni 30% puitu ja juba 2-kuulise kasutamise järel maksame selle ostu raha tagasi.

- nelja seadme sõltumatu juhtimine, nt keskküttepumbad, ventilaatorid või solenoidventiilid

- põlemisõhu täpne doseerimine

- ülekuumenemise kaitse

- õhuvarustuse katkestamine elektrikatkestuse korral

- akustilised hoiatused

- ringleva vee külmumise vältimise funktsioon

- tsirkulatsioonipumpade hooajajärgne pealetöötamine, kui neid hooajavälisel ajal ei kasutata.

- mikroprotsessori kontroller

- 1 temperatuuriandur 1 meetri pikkuse silikoonkaabliga

- 2 temperatuuriandurit 1-meetristel PVC-kaablitel

- servoga gaasihoob

- drosselklapi pistikuga kaabel

- tagavarakaitse T4 / 250V

- hüppaja

- paigalduskast.

Siiber on varustatud spetsiaalse tihendiga, tänu millele on õhu (põlemiseks) väljastpoolt sulgemine täielik. Pärast sisetükis oleva soojuse kustutamist lülitab kontroller automaatselt välja külma õhu juurdevoolu väljast, tänu millele ei toimu ahju ja korteri kohest jahutamist.

TÄHELEPANU! Malmkaminate puhul ei saa andurit sisendile asetada, kuna see võib temperatuuri mõjul sulada.

Õli- või gaasiahju juhtimine kaminaga süsteemis on automaatne. Kui hakkame kaminas suitsetama, märkab õli- või gaasiahju juhtseade automaatselt majas temperatuuri tõusu ja seega ei lülitu õli- või gaasiahi sisse enne, kui me kaminas suitsetamise lõpetame. Öösel, kui kamina puud hakkavad otsa saama ja temperatuur hakkab langema, lülitub õli- või gaasipliit automaatselt sisse. Seega pole vaja kamina kontrollerit ühendada õli- või gaasiahju juhtseadmega.

Tekkis küsimusi - saada kiri!