ZOSIA 12 KW Ø 200

Tavahind: 1 105.00 €
ZOSIA 12 KW Ø 200
Tootekood: ZOSIA/PF

Malmist kaminasüdamik sirge, 12 kW, nominaalne võimsus on 5,0 - 15,5 kW, siibriga, suitsutoru 200 mm,kõrgendatud kasutegur 83%, Energia klass A+.suitsugaaside temperatuur väljaminekul 209C, klaasi mõõt on 64,0 x 46,5 cm. 4mm katlateras, vermikuliit, alusplaat,esiraam ja uks malmist, keraamiline klaas püroliisist. Tehasegarantii 5a.

ZOSIA ECO on suure malmist põlemiskambriga kaminasüdamik. Tänu oma tihedusele sobib see suurepäraselt kosutavasse majja. Lisaks annavad selle tehnilised parameetrid panuse, mis vastab ökodisaini nõuetele.
Seade on varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn õhkkardin jaotub ühtlaselt, pühib klaasi ja vähendab sellele tahma ladestumist. See võimaldab säilitada klaasi atraktiivse ja puhta välimuse pikka aega.
Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud kaheosalisele restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse. Lisaks on sisetükil eemaldatav piirdeaed, mis takistab puude koldest välja kukkumist ja hõlbustab kamina puhastamist.
Vahetükil on kahekordne tagaplaat, mille sisemine seljaosa on lihtne lahti võtta.
Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb ülekuumenemise eest, mis suurendab kamina kasutamise mugavust.
Vahetükk on väljastpoolt varustatud tihedate vahedega jahutusradiaatoritega. Tänu sellise lahenduse kasutamisele on soojuse hajumise pind keskkonda palju suurem ning samal ajal suureneb kamina kaal.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu deflektorile, mis pikendab heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Seadmel on kolmekordne põlemiskambri ventilatsioonisüsteem, tänu millele on puidu põlemine sisetükis ökoloogiline ja mis kõige tähtsam – ökonoomne.
Primaarõhk juhitakse sisendisse väljast, tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele. Õhu sisselaskeava ühendus asub sisendi põrandas.
Sekundaarne õhk juhitakse ahju tagaseinas olevate avade kaudu, moodustades nn heitgaaside järelpõletussüsteem. See vastutab gaaside põletamise ja kahjulike ainete keskkonda sattumise vähendamise eest. See suurendab kamina efektiivsust, tänu millele saavutab seade väga madalad CO emissiooni parameetrid (madal CO emissioon).
Seade on varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn õhkkardin jaotub ühtlaselt, pühib klaasi ja vähendab sellele tahma ladestumist. See võimaldab säilitada klaasi atraktiivse ja puhta välimuse pikka aega.
Põlemiskambri ventilatsiooni reguleerimine on kõigi kolme süsteemi puhul sõltumatu, tänu millele on kasutajal parem kontroll põlemisprotsessi üle.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
Sisetüki malmist esikülg on varustatud dekoratiivse kuumakindla klaasiga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Tihedalt paigutatud jahutusradiaatorid ja ahju seinad kvaliteetsest malmist paksusega 8 mm tagavad seadme ohutu töö ja maksimaalse soojuskasutuse.
Tänu oma struktuurile ja kolmekordse põlemiskambri ventilatsioonisüsteemile vastab sisetükk Ecodisaini nõuetele. Lisaks muudab tihendatud põlemiskamber sisendi ideaalseks rekuperaatoriga majade jaoks.

Kaal: 194
Tekkis küsimusi - saada kiri!