VNP/810/410/BLACK 14kW

Tavahind: 2 903.00 €
VNP/810/410/BLACK 14kW
Tootekood: VNP/810/410/BLACK

Võimsus 14kW, nominaalne võimsus 6,0-17,0 kW, kasutegur on 82%.

Üks selle paljudest eelistest on õhuvõtuava ühendamise võimalus väljastpoolt. Dekoratiivne klaasklaas lisab sisetükile elegantsi. Lisaks on sellel lapselukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest.

OHUTUS KÕRGEIMAL TASEMEL

Kassett tagab kasutusohutuse, sest sellel on nn. lapselukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest.

Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.

Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab need stabiilseks ja vastupidavaks kõrgetel temperatuuridel töötamisel tekkivatele pingetele. Kasseti täiuslik tihedus on tagatud tänu väärisgaasikilbis valmistatud tugevatele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

MODERNNE DISAIN

VN-i sisetükk tõmbab tähelepanu oma kaasaegse disaini ja esteetilise viimistlusega. See rõõmustab harmoonilise tulenägemusega, andes interjöörile ainulaadse stiili. Soojus ei kiirgu mitte ainult eest, vaid ka küljele.

Kamin on varustatud ühe dekoratiivse klaasiga, tänu millele näeb see elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.

MUGAV KASUTAMINE

Sisetüki uks töötab lift up süsteemis - klaas tõstetakse üles. See süsteem ehitati vastukaalu baasil - kahel laagriga rullikul juhikutes töötab terastrossiga rihmaratas, tänu millele jaotub ukse kaal ühtlaselt. Need liiguvad tulekindlatel laagritel mööda raami paigaldatud liugjuhikuid, mis tagab nende kerge, vaikse ja tõrgeteta töö. Ukse liikumine kulgeb mõne millimeetri kaugusel korpusest, mis hoiab ära tihendi kahjustamise. Kinnitussüsteem tagab ahju täieliku tiheduse.

Tänu vertikaalselt tõstetud ja langetatud uksele saame väga mugavalt puid koldesse panna. Klaaside külgmist avamist võimaldav lisamehhanism, mis hõlbustab nende puhastamist ja kolde puhtana hoidmist.

Seade on lisaks varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn Õhuvool jaotub ühtlaselt üle kardina, pühib läbi klaasi ja vähendab tahma kogunemist. See võimaldab säilitada klaasi efektse ja puhta välimuse pikka aega.

Kaminas on kasutatud mustast TERMOTECist spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja mahutab rohkem puitu. Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse.

Sisekontrollisüsteem võimaldab teostada hooldustöid kolde seestpoolt, ilma et oleks vaja kaminat lõhkuda.

Tänu reguleeritavatele jalgadele ja 360° liigutatavale lõõri väljalaskeavale saab kasutada erinevates paigaldustingimustes.

MAKSIMAALNE ENERGIAKASUTUS

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine on võimalik tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri. Lisaks näeb selle sile valge pind kamina sees muljetavaldav välja.

Kütuseosakeste põlemine toimub tänu kahele deflektorile, mis pikendavad heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.

Vahetükil on kõrge lõõri sisse ehitatud horisontaalne leegitoru, mis võimaldab heitgaasidest täiendavalt soojust tagasi saada ja seeläbi energiat maksimaalselt ära kasutada.

Seadmel on põlemiskambri kolmekordne õhutussüsteem, tänu millele on puidu põletamine sisetükis ökoloogiline ja mis peamine – ökonoomne.

Primaarõhk juhitakse sisestusse väljastpoolt tänu sisseehitatud õhu sisselaskeavale fi 125 mm. Õhu sisselaske pistik asub sisendi põrandas. Selle reguleerimine toimub ühe regulaatoriga sisseehitatud drosselkomplekti abil

Mõõdud: 93x151x55
Köetav pind: kuni 250 m2
Kaal: 261
Tekkis küsimusi - saada kiri!