VNP 610/ 430 Black 9kW Parem või vasak

Tavahind: 2 519.00 €
VNP 610/ 430 Black 9kW Parem või vasak
Tootekood: VNL/610/430/BLACK või VNP/610/430/BLACK

Ülestõstetav uks. aminasüdamik 9 kW,  nominaalne võimsus on 3,5 - 11,0 kW.  Kasutegur 81%. Siibriga. 4mm katlateras. Esi klaasi suurus on 582 x 430 mm. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 220°C.  Tehasegarantii 5a.

Kaasaegne VN-i südamik ülestõstetud uksega versioonis (giljotiin – tõstetav süsteem) koos külgklaasidega ilma muljonvarda ühendab ainulaadse esteetika ja erakordsed funktsionaalsed omadused. Lisaks visuaalsetele omadustele tagab seade ruumide tõhusa kütmise ja ökoloogilise puidupõletuse. Tänu kaasaegsete materjalide kasutamisele ja uuenduslikele tehnilistele lahendustele iseloomustab seda väga peen välimus. Üks selle paljudest eelistest on õhuvõtuava ühendamise võimalus väljastpoolt. Dekoratiivne klaasklaas lisab sisetükile elegantsi. Lisaks on sellel lapselukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest.

Kassett tagab kasutusohutuse, sest sellel on nn. lapselukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest. Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.

Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab need stabiilseks ja vastupidavaks kõrgetel temperatuuridel töötamisel tekkivatele pingetele. Kasseti täiuslik tihedus on tagatud tänu väärisgaasikilbis valmistatud tugevatele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

VN-i südamik tõmbab tähelepanu oma kaasaegse disaini ja esteetilise viimistlusega. See rõõmustab harmoonilise tulenägemusega, andes interjöörile ainulaadse stiili. Soojus ei kiirgu mitte ainult eest, vaid ka küljele.

Kamin on varustatud ühe dekoratiivse klaasiga, tänu millele näeb see elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.

Südamiku uks töötab lift up süsteemis - klaas tõstetakse üles. See süsteem ehitati vastukaalu baasil - kahel laagriga rullikul juhikutes töötab terastrossiga rihmaratas, tänu millele jaotub ukse kaal ühtlaselt. Need liiguvad tulekindlatel laagritel mööda raami paigaldatud liugjuhikuid, mis tagab nende kerge, vaikse ja tõrgeteta töö. Ukse liikumine kulgeb mõne millimeetri kaugusel korpusest, mis hoiab ära tihendi kahjustamise. Kinnitussüsteem tagab ahju täieliku tiheduse.

Tänu vertikaalselt tõstetud ja langetatud uksele saame väga mugavalt puid koldesse panna. Klaaside külgmist avamist võimaldav lisamehhanism, mis hõlbustab nende puhastamist ja kolde puhtana hoidmist.

Seade on lisaks varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn Õhuvool jaotub ühtlaselt üle kardina, pühib läbi klaasi ja vähendab tahma kogunemist. See võimaldab säilitada klaasi efektse ja puhta välimuse pikka aega.

Kaminas on kasutatud mustast TERMOTEC-st spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavamal ja mahutab rohkem puitu. Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse.

Sisekontrollisüsteem võimaldab teostada hooldustöid kolde seestpoolt, ilma et oleks vaja kaminat lõhkuda.

Tänu reguleeritavatele jalgadele ja 360° liigutatavale lõõri väljalaskeavale saab kasutada erinevates paigaldustingimustes.

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine on võimalik tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri. Lisaks näeb selle sile valge pind kamina sees muljetavaldav välja.

Kütuseosakeste põlemine toimub tänu kahele deflektorile, mis pikendavad heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.

Vahetükil on kõrge lõõri sisse ehitatud horisontaalne leegitoru, mis võimaldab heitgaasidest täiendavalt soojust tagasi saada ja seeläbi energiat maksimaalselt ära kasutada.

Seadmel on põlemiskambri kolmekordne õhutussüsteem, tänu millele on puidu põletamine sisetükis ökoloogiline ja mis peamine – ökonoomne.

Primaarõhk juhitakse sisestusse väljastpoolt tänu sisseehitatud õhu sisselaskeavale fi 125 mm. Õhu sisselaske pistik asub sisendi põrandas. Selle reguleerimine toimub sisseehitatud siibrikomplekti abil, mille üks regulaator asub ukse all, mis välistab ebaõige kasutamise vead. Kogu mehhanism töötab kamina sees, väga vaikselt ja probleemideta.

VN-mudel vastab ökodisaini kriteeriumidele ja piiravale BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.

 

Mõõdud: 73 x 139 x 55
Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 223
Tekkis küsimusi - saada kiri!