VNL 700/480 BLACK 12kW

Tavahind: 2 635.00 €
VNL 700/480 BLACK 12kW

Moodne VN-sisustus ülestõstetud uksega versioonis (giljotiin – tõstetav süsteem) koos külgklaasiga ilma muljundita ühendab ainulaadse esteetika ja erakordse kasutusmugavuse. Lisaks visuaalsetele omadustele tagab seade ruumide tõhusa kütmise ja ökoloogilise puidu põletamise. Tänu kaasaegsete materjalide kasutamisele ja uuenduslikele tehnilistele lahendustele iseloomustab seda väga peen välimus. Üks selle paljudest eelistest on välise õhuvõtuava ühendamise võimalus. Vahetükile lisab elegantsi dekoratiivne Glass tüüpi klaas. Lisaks on sellel vanemlukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest. Kasutustegur on 82%

OHUTUS KÕRGEIMAL TASEMEL

Vahetükk tagab kasutusohutuse, sest sellel on nn vanemalukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest.

Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.

Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab selle stabiilseks ja vastupidavaks kõrgetel temperatuuridel töötamisel tekkivatele pingetele. Tänu väärisgaasikilbis valmistatud tugevatele keevisõmblustele on tagatud sisetüki täiuslik tihedus. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

MODERNNE DISAIN

VN-vahetükk tõmbab tähelepanu oma kaasaegse disaini ja viimistluse esteetikaga. See avaldab muljet harmoonilise tulenägemusega, andes interjöörile ainulaadse stiili. Soojus ei kiirgu mitte ainult eest, vaid ka küljele.

Kamin on varustatud ühekordse dekoratiivklaasiga, tänu millele näeb see elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tule nägemist.

MUGAV KASUTAMINE

Sisetüki uks töötab lift up süsteemis - klaas tõstetakse üles. See süsteem on ehitatud vastukaalu baasil - kahel kuullaagrirullil jookseb juhikutes terastrossiga rihmaratas, tänu millele jaotub ukse kaal ühtlaselt. Need liiguvad tulekindlatel laagritel mööda raami paigaldatud liugjuhikuid, mis tagab nende kerge, vaikse ja tõrgeteta töö. Uks liigub korpusest paar millimeetrit, mis hoiab ära tihendi kahjustamise. Survesüsteem tagab ahju täieliku tiheduse.

Tänu vertikaalselt tõstetud ja langetatud uksele saame puid koldesse paigutada väga mugavalt. Lisamehhanism, mis võimaldab küljeaknaid avada, mis hõlbustab nende puhastamist ja hoiab ahju puhtana.

Seade on lisaks varustatud puhta klaasi süsteemiga – tänu nn Õhkkardin jaotub ühtlaselt, pühib klaasi ja vähendab sellele tahma ladestumist. See võimaldab säilitada klaasi efektset ja puhast välimust pikka aega.

Kaminas on kasutatud mustast TERMOTECist spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu. Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse.

Sisemine revisjonisüsteem võimaldab hooldustöid teostada ahju seestpoolt kaminakorpust lõhkumata.

Tänu reguleeritavatele jalgadele ja liigutatavale 360° reguleeritavale väljalaskeavale saab kasutada erinevates paigaldustingimustes.

MAKSIMAALNE ENERGIAKASUTUS

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri. Lisaks näeb selle sile valge pind kamina sees suurepärane välja.

Kütuseosakeste põlemine toimub tänu kahele deflektorile, mis pikendavad väljalaske teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.

Vahetükil on kõrge lõõri sisse ehitatud horisontaalne leegitoru, mis võimaldab heitgaasidest täiendavalt soojust tagasi saada ja seeläbi energiat maksimaalselt ära kasutada.

Seadmel on kolmekordne põlemiskambri ventilatsioonisüsteem, tänu millele on puidu põlemine sisetükis ökoloogiline, ja mis kõige tähtsam - ökonoomne.

Primaarõhk juhitakse sisendisse väljast, tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele. Õhu sisselaske ühendus asub sisendi põrandas. Selle reguleerimine toimub ühe regulaatori poolt seatud sisseehitatud gaasihoova abil

 

https://kratki.com/pub/media/product/downloadable/file/rys-tech-VNL-700-480-BLACK.png

Mõõdud: 1509 x 811 x 591
Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 250
Tekkis küsimusi - saada kiri!