UUS! FLOKI Left/ Right

Tavahind: 1 210.00 €
UUS! FLOKI Left/ Right
Tootekood: FLOKI/L/BS

Eelised
• Sisetükil on põlemiskambri kolmekordne õhutussüsteem:
• Standardvarustuses on kamin varustatud dekoratiivse Glass tüüpi aknaga;
• Käepideme perforeeritud disain tagab käepideme loomuliku jahutuse;
• Kamina korpus on valmistatud kvaliteetsest terasest;
• Vahetükil on väljastpoolt sisseehitatud õhuvõtutoru;
• Õhuvõtu reguleerimine toimub ühe regulaatoriga;
• Kamin on varustatud pöörleva lõõriga;
• Ahi varustatud malmrestiga;
• Laiendatud heitgaaside tee läbi keevitatud kanali;

Seade vastab Ecodesign ja BImSchV 2 standardi nõuetele, mis seab maksimaalsed CO emissioonid ning sobib taastumisvõimega kodudesse.
Pobierz obrazki
Tehnilised andmed
Nimivõimsus: 8 kW
Võimsusvahemik: 3,5 - 11 kW
Soojusefektiivsus: 79,7 %
Maksimaalne palgi pikkus: 40 cm
Energiatõhususe klass: A

Kõrgus: 114,8 cm

Huvitava kujuga, küljeklaasidega vahetükk. Tänu kahepoolsele tulenägemusele ja õrnale esiraamile sobib see suurepäraselt kaasaegse interjööri stiiliga. Seda tüüpi kaminaid valitakse sageli avatud ruumidesse, kus on kombineeritud erinevad ruumid, nt elutuba koos söögitoaga. Kaminas kasutatav spetsiaalselt profileeritud põhjaplaat paneb selle rohkem puitu sisaldama. Seadmes kasutatud kaasaegsed lahendused garanteerivad energiasäästu ning muudavad selle töö ja puhastamise tõrgeteta.

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri TERMOTEC vooderdusele, soojust akumuleerivale materjalile, mis tõstab ahju temperatuuri.

Kütuseosakeste põlemine tänu deflektorile, mis pikendab väljalaske teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.

Õhk juhitakse sisestusse ainult väljast, tänu sisseehitatud õhuvõtutorule fi 125 mm. Selle reguleerimine toimub gaasihoova komplekti abil, mille üks regulaator asub ukse all, mis välistab ebaõige kasutamise vead. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja probleemideta.

Sisetükk kasutab põlemiskambri jaoks kolmekordset õhusüsteemi. Resti alla juhitakse primaarne õhk, mis hõlbustab puidu põletamist. Sekundaarne õhk – tagades ökonoomse ja ökoloogilise põlemise – tarnitakse tagaseinas olevate avade kaudu.

Lisaks kasutatakse sisetükis puhta klaasi süsteemi (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi kamina külgedel paikneva kanalite süsteemi kaudu. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põletamise käigus tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.

Sellise ventilatsioonisüsteemi kasutamine võimaldab põlemisprotsessi väga täpselt juhtida.

Seade vastab Ecodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.

Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.

Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb liigse kuumenemise eest, mis aitab kaasa kamina kasutamise kõrgele mugavusele.

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.

Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

Kaminas on kasutatud TERMOTEC materjalist spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja mahutab rohkem puitu.

Eemaldatav rest ja tuhapann muudavad vahetüki puhtana hoidmise lihtsaks.

Tänu kasutatavale puhtale klaasisüsteemile toimub tahma piiratud ladestumine. Õhkkardin eraldab klaasi koldest. Tänu sellele ei määrdu ja annab ruumi rohkem sooja.

Võimalus tasandada maapinna ebatasasusi ja tasandada vahetükki tänu reguleeritavatele jalgadele.

Mudel on varustatud teisaldatava väljalaskeavaga, tänu millele ei ole paigaldamisel vaja osta täiendavaid põlved. Saate hõlpsalt reguleerida sisetüki korstnasüsteemiga ühendamise nurka.

Vahetükk on varustatud ühe dekoratiivse klaaspaneeliga, tänu millele näeb see elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.

Siseuksel on mugav käepide.

Mõõdud: 62 x 115 x 43
Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 91
Tekkis küsimusi - saada kiri!