Turbodym NP

Tavahind: 553.00 €
Turbodym NP
Tootekood: Turbodym/NP/W

Kuni 9 kw, suitsutoru ühendus 200mm, maht 26 l. Kõrge kasuteguriga soojusvaheti. Ideaalne lahendus olemasoleva kamina arendamiseks. 4mm katlateras, torud 5 mm katlateras. Tarneaeg 10p. Kaitsespiraaliga 35 eur lisatasu.

Turbodym NP on kamina kinnitus, mis on mõeldud paigaldamiseks kamina väljalaskeavale. Selle ülesanne on taastada osa kaminakolde põlemiskambrist väljuvates heitgaasides sisalduvast soojusenergiast. Soojus kantakse edasi sooja tarbevette või läbi keskküttesüsteemi. eluruumide küttekehadele. See on väga ökonoomne soojusallikas, kuna ei nõua täiendava kütusekulu, vaid kasutab ära ainult korstnasse voolavate heitgaaside liigsoojust. Kuumad heitgaasid voolavad läbi turbodymi, soojendades vett soojusvaheti kestas. Kuum vesi juhitakse välja soojusvaheti küljel asuva torujuhtme kaudu. Turbodym on kohandatud töötama keskkütteahjudega töötavate radiaator- ja põrandaküttesüsteemidega. tahkete kütuste, gaasi, õli, elektri, soojuspumpade ja päikesepatareide jaoks.

Turbodym on valmistatud terasest, mis on ette nähtud kasutamiseks kõrgetel temperatuuridel. See materjal on kohandatud töötama keskküttesüsteemides, tagab seadme kõrge töökindluse, soojustakistuse ja pikaajalise töö.

Seadme keskosa on sisekamber, milles on torude süsteem, mis suurendab vee kontaktpinda küttekandja ehk suitsugaasiga. Lisaks on Turbodym varustatud mähisega, st vasktoruga, mis on seadme termiline kaitse.

Võimsus (kW): - kuni 9 kW olenevalt kaminakolde võimsusest

Mõõdud K x L (mm): 535x400

Lõõri läbimõõt (mm): 200

Soojusefektiivsus (%): kuni 70% (olenevalt ahju efektiivsusest)

Kaal (kg): 50

Veemahutavus (l): 25

Märkus: Pärast seadme paigaldamist sisetüki lõõrile tagage sellele vaba juurdepääs.

 

Kaal: 49 kg
Tekkis küsimusi - saada kiri!