TRINITY 54x54x53.G TRI BOX 10kW

Tavahind: 4 545.00 €
TRINITY 54x54x53.G TRI BOX 10kW
Tootekood: TRINITY 54x54x53.G TRI BOX

TRIBOX on terviklik sisekest, mis ei vaja lisaelemente ega kaminareste. Kamina korpus koosneb valmispaneelidest, mis tuleks eelnevalt paigaldatud koldele õiges järjekorras omavahel ühendada. Ostes TRIBOXi saad kõik kokkupanekuks vajalikud elemendid. Teie asi on valida õige korpuse värv, mis sobib sisemusse, milles kolde asub.

Nominaalne võimsus on 5,0 - 13,0 kW. Kasutegur on 77,0%

Standardvarustuses saate valida ühe kolmest värvist: valge, hall ja alati moekas must. Kui aga otsustate mõne muu tooni kasuks, saate tellida oma TRINITY kolmekordse klaasiga kaminale individuaalse, erinevat värvi RAL paletist valitud korpuse.

Soovi korral saab TRIBOX terasest kaminakorpuse varustada lisapaneeliga, mis tõstab kogu konstruktsiooni kõrgust.

Kaasaegne kolmetahuline kamin, milleks on TRINITY, näeb kõige paremini välja minimalistlikus ja ümbritseva taustaga sulanduvas korpuses ja see on lahendus, mis TRIBOX on.

Värvid: valge RAL 9003, must RAL 9005, tumehall RAL 7021


disain: Efektiivne kolmepoolne sisetükk kaasaegsete projektide jaoks, millel on maksimaalne nägemus tulest.

Vahetüki esi- ja ukse teraselementide minimeerimine, säilitades samas kolde vastupidavuse ja tiheduse.
Kombineeritud ilma trükisteta klaas maksimeerib kolde loomuliku ilme.
Turvalisus: Kolde avamine uue giljotiini mehhanismi abil, mis tagab sisestuse tiheduse, ohutuse laste poolt avanemise vastu ja teeninduse juurdepääsu.

Vahetüki disain minimeerib ukse avamisel tuppa tagasi pöörduva suitsu mõju.
Mugavus: Lai malmrestiga kolle iseseisvalt ventileeritav ja siibriga juhitav.

Suur tuhakonteiner resti all oleva eemaldatava sahtli kujul.
Automaatne puhaste akende hooldus tänu sõltumatu ventilatsiooniga kolmepoolsele õhujuhikule, mis tagab aknaid mustuse eest kaitsva õhkkardina moodustumise.Väljaspoolne õhk suunatakse läbi Ø150 torujuhe, mis seejärel jagatakse kolm sõltumatut Ø90 kanalit: resti all, alumine õhkkardin ning heitgaasi järelpõleti ja õhukardin.
Kvaliteet ja ökoloogia: Sisendi mantel on valmistatud kõrgekvaliteedilisest katla terasest (P265GH vastavalt EN 10028-2) kasutades automatiseeritud tootmist ja kaasaegseid CNC seadmeid (2D, 3D laser, presspidurid).

Kolmepoolne klaasistusraam on valmistatud spetsiaalsest profiilist, mis tagab jäikuse ja vastupidavuse kõrgetele temperatuuridele.
Betoonist deflektor võimaldab kütuseosakeste pikemat põlemist, pikendab heitgaaside teed ja optimeerib põlemisprotsessi, tõstes kambri sisetemperatuuri.
Põlemisparameetrite ja -tõhususe paranemine tänu põlemiskambri vooderdamisele keraamilisest betoonist valmistatud tulekindlate keraamiliste paneelidega, mis koguvad põlemiskambrisse soojust. Ahju tagaseina avad on iseseisvalt ventileeritav suitsugaaside järelpõletussüsteem.
Vastab BImSchV II, ECODESIGN standarditele.
Paigaldamine: Vahetükk on varustatud 360-kraadise reguleerimisega Ø200 malmist lõõriga, mis annab võimaluse suitsu välja juhtida igas suunas.

Kamina kõrguse reguleerimine ja loodimine on võimalik tänu jalgadele (saab lisaks 4 cm lahti keerata).

Mõõdud: 2072 x 630 x 846
Köetav pind: kuni 160 m2
Kaal: 320
Tekkis küsimusi - saada kiri!