TORN 14kW / 715x685x477mm Ø180mm lisaklaas vasakul malmist

Tavahind: 950.00 €
TORN 14kW / 715x685x477mm Ø180mm lisaklaas vasakul malmist
Tootekood: Torn left

Võimsus 14,0 kW. Küttepuude pikkus 50 cm.Korstna läbimõõt 180 mm. Suitsugaaside temperatuur väljalaskeava juures on 550°C.

Nordflam Torn EKO Right nurgakamina südamik on malmist. Põrkeraua (ülemine hammas või deflektor) on valmistatud vermikuliidist, mis võimaldab tõsta põlemiskambri sisemist temperatuuri, mis soodustab küttepuude täielikumat põlemist, efektiivsuse suurenemist ja mis kõige tähtsam, klaasist tahma paremat põlemist. Regulaator laiendab ka suitsugaaside teed, mis suurendab soojuse ülekannet kaminast ruumi.

TornEKO Left tulekolbil on siiber, mis reguleerib paremini põlemisprotsessi ja ei lase soojusel korstnasse pääseda. Võimalik ühendada väline Torn ECO õhuvarustuse adapter.Küttekolde vasakpoolne tagumine osa on varustatud kahekordse malmseinaga. Kõige suurema soojuskoormusega on kaminaosade tagasein. Täiendav vahetatav sisemine malmplaat kaitseb tulekolde põhikorpust liigse koormuse korral purunemise eest.

Nordflam Torn EKO Right on varustatud malmresti ja tuhapanniga ning tulekolde esiosas resti all on stiilne esmase õhu juurdevoolu summuti.Kütte käepide on väga mugav, sellel on spetsiaalne sellele kantud kuumakindel kate, mis on puudutusele meeldiv ja näeb väga hea välja. Sulgemismehhanism on klassikaline kangitüüp, kõige töökindlam ja aastate jooksul end tõestanud.

Tehase garantii 5 aastat, CE sertifikaat.

________________________________________________________
Чугунная каминная вставка с угловыым стеклом, мощность 14 кВт, КПД 74%, встроенный шибер, двойная задняя стенка, выдвыжной ящик зольника, возможность подключения внешнего водуха непосредственно к топке. Стекло Glass System визуально увеличивает дверку и придает камину современный вид.

Mõõdud: 690/713/545
Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 117
Tekkis küsimusi - saada kiri!