Thor 8 view

Tavahind: 1 975.00 €
Thor 8 view

THOR on eraldiseisev teraskamin, millel on huvitav geomeetriline kuju. 

Kasutegur on 83%! Energia klass on A+. Nominaalne võimsus on 5,5- 10,0 kW

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu deflektorile, mis pikendab heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri. Lisaks on heitgaasi väljalaskeavasse paigaldatud membraan, mis täidab deflektoriga sarnast funktsiooni, mis suurendab veelgi seadme mõju.
Tänu sisseehitatud 100 mm õhu sisselaskeühendusele juhitakse sisetükile õhk väljastpoolt. Sisselaskeava enda saab ühendada ahjuga tagant või alt. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kolmekordset põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla. Sekundaarne õhk – tagades ökoloogilise põlemise – tarnitakse läbi tagaseinas olevate avade.
Lisaks on ahjus kasutusel puhas klaasisüsteem (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi kamina külgedel paikneva kanalite süsteemi kaudu. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri. THORA esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660 °C temperatuuri.
Ahjul on kasutatud TERMOTEC materjalist spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu.
Pliiti on lihtne puhtana hoida tänu eemaldatavale restile ja tuhakonteinerile.
Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu.
THOR ahju saab tänu oma kujule paigaldada nurka ülemise või tagumise ühendusega. Tagaühendus on võimalik nii paremal kui ka vasakul küljel. Tänu ahju külgpaneelide ja suitsulõõri väljalaskepesa iseseisvale ümberpaigutamise võimalusele ei teki probleemi seadme õigel ühendamisel korstnaga, olenemata selle asukohast seinal. Paigaldaja otsustab tihvti ja külgpaneelide üleviimise sobivale küljele, kohandades seadme vastavalt montaaživajadustele.
Kolde all on kamber, millesse on peidetud sisselaske ühendussüsteem.

 

THOR - это автономная стальная печь с интересной геометрической формой кубоида.

------------------------------------------------------

Mõõdud: 521x1224x438
Kaal: 140
Tekkis küsimusi - saada kiri!