Simple 8 BS Black left/ right

Tavahind: 2 290.00 €
Simple 8 BS Black left/ right

Kamina komplekt koos kaminasüdamikuga Simple 8. Ümbrise materjal-värvitud teras. Kiire paigaldus, kaasaegne disain. Suitsugaaside temperatuur 238C, kasutegur 80%.

Kas soovite oma kodu interjööri kiiresti muuta, et see omandaks originaalse ja omanäolise iseloomu? Aga sul pole veel ideed selle arendamiseks?
Meil on teile valmis lahendus! Kamin SIMPLE BOX on kombinatsioon kaasaegsest ja ökoloogilisest SIMPLE sisetükist ning valmis mustast teraskonstruktsioonist. Korpuse minimalism sobib ideaalselt igasse interjööri. Tervik on ideaalne vastus sisekujunduse praegustele suundumustele. Täiuslikud proportsioonid ja minimalism koos kahepoolse tulenägemusega loovad hubase atmosfääri.
 Komplekt koosneb SIMPLE kaminasüdamikust, alusest ja moodulkorpusest koos õigeks paigaldamiseks vajalike tarvikutega. Kaminasüdamikes SIMPLE kasutatud mitmed uuenduslikud lahendused tagavad selle, et meie seadmega maja kütmisel võite olla kindel maksimaalses energiakasutuses. Seadme võimsus võimaldab tõhusalt soojendada kuni 140 m2 pinda.
Kuiva lehtpuitu põletades säästate ka raha. Sõltumatud uuringud näitavad selgelt puitu ühe odavaima kütteallikana.
Keskendume ökoloogiale! Ostes meie kamina ja kasutades õigeid lehtpuude põletamise meetodeid kuivade puudega, hoolite keskkonnast. Te ei aita kaasa sudu tekkele. Kõik see on tingitud asjaolust, et meie seade vastab kõige rangematele ökoloogilistele kriteeriumidele, kusjuures esikohal on Ecodesign ja Saksa BImSchV 2 standard.
Oleme oma seadmete kvaliteedis kindlad. Valides meie toote, tagate meelerahu, tõrgeteta kasutamise ja rahulolu ostuga.
Комплектый камин с сердечником Simple 8. Материал облицивки крашенная стальная жесть. Современный дизайн и быстрая недорогая установка. Температура дымовых газов 238С, КПД 80%.

Mõõdud: 78,7* 54,7* 187,4
Kaal: 390
Tekkis küsimusi - saada kiri!