NBC 8 kW NBC/500/500

Tavahind: 3 075.00 €
NBC 8 kW NBC/500/500
Tootekood: NBC/500/500

Kolme klaasiga kaminasüdamik, uks tõstetakse ülesse. 10 kW, nominaalne võimsus on 3,5 - 10,0 kW.  Kasutegur 83%. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 191°C. Puude pikkus - 40 cm. välisõhu ühendus 125mm. Tehasegarantii 5a.

Kolmepoolse klaasiga NBC sisetüki väike suurus ühendab ainulaadse esteetika ja erakordsed kasulikud omadused. Lisaks visuaalsetele omadustele tagab seade ruumide tõhusa kütmise ja ökoloogilise puidu põletamise. Tänu kaasaegsete materjalide kasutamisele ja uuenduslikele tehnilistele lahendustele iseloomustavad seda väga head tehnilised parameetrid. Üks selle paljudest eelistest on välise õhuvõtuava ühendamise võimalus. Vahetükile lisab elegantsi dekoratiivne klaasklaas. Lisaks on sellel vanemlukk, mis kaitseb ukse volitamata avamise eest ülespoole.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab selle stabiilseks ja vastupidavaks kõrgetel temperatuuridel töötamisel tekkivatele pingetele. Sisetüki täiuslik tihedus on tagatud tänu väärisgaasikilbis valmistatud tugevatele keevisõmblustele. Teraselemendid on lõigatud laserlõikuritega ja seejärel painutatud CNC painutuspinkidel.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
NBC tõmbab tähelepanu oma kaasaegse disaini ja esteetilise viimistlusega. See avaldab muljet harmoonilise tulenägemusega, andes interjöörile ainulaadse stiili. Soojus ei kiirgu mitte ainult eest, vaid ka külgsuunas.
Vahetüki uksel on mugav reeling, mis muudab ukse ülespoole avamise lihtsamaks.
Sisetüki uks töötab lift up süsteemis - klaas tõstetakse üles. See süsteem on üles ehitatud vastukaalu baasil - terasnööri rihmarattad töötavad 4 kuullaagril (2 kummalgi küljel), tänu millele jaotub ukse kaal ühtlaselt. Need liiguvad mööda raami paigaldatud liugjuhikuid, mis tagab nende kerge, vaikse ja tõrgeteta töö. Tänu tõstetud ja langetatud ustele saab korraga laadida suure koguse puitu. Lisamehhanism, mis võimaldab klaase mõlemalt poolt avada, mis hõlbustab nende puhastamist.
Seade on lisaks varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn Õhkkardinas jaotub õhuvool ühtlaselt, pühib klaasi ja vähendab sellele tahma ladestumist. See võimaldab säilitada klaasi atraktiivse ja puhta välimuse pikka aega.
Kaminal on spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC-st valmistatud põhjaplaat, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu ning palgid ei kuku klaasile.
Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse.
Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri. Lisaks näeb selle sile valge pind kamina sees suurepärane välja.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu heitgaaside teed pikendavale deflektorile ja sekundaarsele õhuvarustussüsteemile. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Seadmel on kolmekordne põlemiskambri ventilatsioonisüsteem, tänu millele on puidu põlemine sisetükis ökoloogiline ja mis kõige tähtsam – ökonoomne.
Primaarõhk juhitakse sisendisse väljast, tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele. Õhu sisselaskeava ühendus asub sisendi põrandas. Selle reguleerimine toimub ühe regulaatori sisseehitatud gaasihoova abil, mis asub ukse all, mis välistab ebaõige kasutamise vead. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
NBC mudel vastab Ecodisaini standarditele ja piirava BImSchV 2 standardi nõuetele, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.

Kaal: 234
Tekkis küsimusi - saada kiri!