NBC 7 kW küljele avanev

Tavahind: 2 231.00 €
NBC 7 kW küljele avanev
Tootekood: NBC/BSL/P/680/280

Kolmetahuline klaasimine, suurepärased tehnilised parameetrid ja valmistamise täpsus on selle sisetükkide sarja eripäraks.
7 kW, kasutegur 83%, suitsugaaside temperatuur 199C, korstna ühendus 200mm, välisõhu ühendus.

Kolmepoolse klaasiga NBC sisetüki väike suurus ühendab ainulaadse esteetika ja erakordsed kasulikud omadused. Lisaks visuaalsetele omadustele tagab seade ruumide tõhusa kütmise ja ökoloogilise puidu põletamise.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Kolmekordse klaasiga kamin tagab kasutusohutuse, kuna sellel on küljelt avatav süsteem. Kõiki kolme akent pole vaja avada – puidu lisamiseks lihtsal ja mugaval viisil saab avada vaid ühe.Sisetüki klaas on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660°C temperatuuri. Paigaldatud klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab selle stabiilseks ja vastupidavaks kõrgetel temperatuuridel töötamisel tekkivatele pingetele. Sisetüki täiuslik tihedus on tagatud tänu väärisgaasikilbis valmistatud tugevatele keevisõmblustele. Teraselemendid on lõigatud laserlõikuritega ja seejärel painutatud CNC painutuspinkidel
NBC on kaasaegne puidust kamin – see vastab Ecodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni. NBC mudel vastab ökodisaini standarditele ja piirava BImSchV 2 standardi nõuetele, mis määrab maksimaalse CO emissiooni
Vahetüki uksel on korralik käepide, mis võimaldab hõlpsasti avada ja sulgeda ainult valitud aknaid. Muutsime tüüpilist NBC kaminamehhanismi, ehitades sisse külgmise hingedega ukse. See on vastus traditsionalistidele, kellele ei meeldi ülespoole avanevad uksed. See ei tekita kasutamisel raskusi, kuna klaasid avanevad üksteisest sõltumatult.
Seade on lisaks varustatud puhta klaasisüsteemiga – tänu nn Õhkkardinas jaotub õhuvool ühtlaselt, pühib klaasi ja vähendab sellele tahma ladestumist. See võimaldab säilitada klaasi atraktiivse ja puhta välimuse pikka aega.
Kaminal on spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC-st valmistatud põhjaplaat, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu ning palgid ei kuku klaasile Põlemiskambri vooder on saadaval kahes variandis - hele või tume .
Vahetüki puhtana hoidmine on lihtsam tänu monteeritud restile ja konteinerile, kuhu tuhk kogutakse.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu heitgaaside teed pikendavale deflektorile ja sekundaarsele õhuvarustussüsteemile. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Kamin on kolmekordse põlemiskambriga ventilatsioonisüsteemiga, tänu millele on puidu põletamine sisemuses ökoloogiline ja mis peamine – ökonoomne.
Primaarõhk juhitakse sisendisse väljast, tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele. Õhu sisselaskeava ühendus asub sisendi põrandas. Selle reguleerimine toimub ühe regulaatori sisseehitatud gaasihoova abil, mis asub ukse all, mis välistab ebaõige kasutamise vead. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.

Mõõdud: 680/280
Tekkis küsimusi - saada kiri!