NBC 7 HOME EASY BOX/ Simple KIVIDEST

Tavahind: 4 635.00 €
NBC 7 HOME EASY BOX/ Simple KIVIDEST
Tootekood: HEB/ZIMBABWE/NERO

NBC 7 HOME EASY BOX sisseehitatud India musta kiviga

Võimsus on 7 kW. Nominaalne võimsus on 3,0 - 9,0 kW.  Kasutegur 83%.  4mm katlateras. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 199°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a.

HOME EASY BOX kamin on kombinatsioon kaasaegsest ja ökoloogilisest NBC 7 sisetükist ja valmiskonstruktsioonist (teras, Indian Black kivi). Tervik on ideaalne vastus sisekujunduse praegustele suundumustele. Täiuslikud proportsioonid ja minimalism koos kolmepoolse tulenägemusega loovad hubase õhkkonna, mis soosib muretuid perekohtumisi.

HOME EASY BOX kamin on kombinatsioon kaasaegsest ja ökoloogilisest külgukseavaga NBC 7 sisetükist ja terasraamil põhinevast moodulkorpusest, millel on Nero graniitpaneelid. Korpuse minimalism sobib ideaalselt igasse interjööri. Tervik on ideaalne vastus sisekujunduse praegustele suundumustele. Täiuslikud proportsioonid ja minimalism koos kolmepoolse tulenägemusega loovad hubase atmosfääri.

Eriti nõudlikumatele klientidele oleme loonud midagi täiesti ainulaadset. Valmis HOME EASY BOX kamin tõmbab tähelepanu oma originaalsuse ja vormipuhtusega ning kolmepoolsest koldest valguv kaunis nägemus tulest rõõmustab kõiki. Kogu asi ületab kindlasti kõik skeemid, tänu millele sobib meie toode ideaalselt igasse interjööri.

Teame, et olete väga hõivatud inimene ... Aeg on napp kaup. Teil on seda vähe ja soovite oma kodu nägu muuta? Me mõistame seda ja soovime, et pühendaksite võimalikult palju oma vabast ajast oma perele ja enda rõõmudele... Seetõttu oleme oma toote kujundanud nii, et selle kokkupanek oleks võimalikult kiire ja intuitiivne. Komplekt koosneb NBC 7 kaminasüdamikust, alusest ja moodulkorpusest koos õigeks paigaldamiseks vajalike tarvikutega. Neid kõiki tervikuna on äärmiselt lihtne kokku panna. Mõnest tunnist piisab, et nautida sooja atmosfääri ja vaadet tantsivale tulele.

Mitmed uudsed lahendused, mida kasutatakse NBC 7 kaminasüdamikus, tähendavad, et meie seadmega oma kodu küttes võite olla kindlad maksimaalses energiakasutuses. Seadme võimsus võimaldab tõhusalt soojendada kuni 100 m2 pinda. Kuiva lehtpuitu põletades säästate ka raha. Sõltumatud uuringud näitavad selgelt puitu ühe odavaima kütteallikana.

Keskendume ökoloogiale! Ostes meie kamina ja kasutades õigeid lehtpuude põletamise meetodeid kuivade puudega, hoolite keskkonnast. Te ei aita kaasa sudu tekkele. Kõik see on tingitud asjaolust, et meie seade vastab kõige rangematele ökoloogilistele kriteeriumidele, koos Ecodesign ja Saksa BImSchV 2 standardiga. Kaminasüdamiku täiuslik tihedus tähendab ka seda, et seda saab kasutada taastusraviga majades.

 

Mõõdud: 86,0 x 62,1 x 181,0
Köetav pind: kuni 170m2
Kaal: 446
Tekkis küsimusi - saada kiri!