Nadia 13

Tavahind: 1 835.00 €
Nadia 13

Kamina südamik 13 kW, nominaalne võimsus on 6,0 - 16,5 kW.  Kasutegur 81%.  Klaasi suurus on 76,0 x 61,2 cm. Energiaklass A. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 240°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a.

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kasutatud materjalile – kvaliteetsele terasele – vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Tõhus põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele TERMOTECiga – soojust akumuleeriva materjaliga, mis tõstab temperatuuri kambris.
Kütuseosakeste järelpõlemine tänu deflektorile, mis pikendab väljalaske teed.
Õhu juurdevool ainult väljast tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeavale. Õhuvõtu reguleerimine ühe regulaatoriga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel.
Kolmekordse põlemiskambri ventilatsioonisüsteem: primaarõhk - suunatud plaadile, millel põlemine toimub; sekundaarne õhk tarnitakse tagaseinas olevate avade kaudu. Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasisüsteemi (õhkkardin).
Puhas põlemine tänu kuusnurksele koldekambrile
Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele.
Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla klaasiga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
Restita sisetükk - tuhaga järelpõletus, mis tähendab, et kütus põletatakse peeneks tuhaks, mida on minimaalselt. Saadud puidust saadav soojusenergia kasutatakse ära maksimaalselt.
Tahma ladestumise vähendamine tänu puhtale klaasisüsteemile (õhujuht).
Tänu reguleeritavatele jalgadele ja liigutatavale 360° reguleeritavale väljalaskeavale saab kasutada erinevates paigaldustingimustes.
Võimalus ust liigutada standardsest vasakpoolsest avast parempoolsesse.
Dekoratiivne kuumuskindel klaas, mis talub temperatuuri kuni 660 °C, mis annab kaminale modernse ja elegantse välimuse, suurendab optiliselt sisendi esiosa.
Vahetüki uksel on kaasaegne lükandkäepide.

Köetav pind: kuni 200 m2
Kaal: 175
Tekkis küsimusi - saada kiri!