MBO BS 15 KW parem või vasak

Tavahind: 2 895.00 €
MBO BS 15 KW parem või vasak
Tootekood: MBO/P/BS/G

Ülestõstetav uks. aminasüdamik 15 kW,  nominaalne võimsus on 7,0 - 19,0 kW.  Kasutegur 83%. Siibriga. 4mm katlateras. Esi klaasi suurus on 78,2 x 43,8 cm. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 240°C.  Tehasegarantii 5a.

Korpus ja esiosa valmistatud kvaliteetsest terasest, vastupidav väga kõrgetele temperatuuridele.

Tõhus põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu TERMOTEC põlemiskambri vooderdusele – soojust akumuleerivale materjalile, mis tõstab temperatuuri kambris.

Kõrge lõõr ja risti asetsevad suitsutorud – suurendavad soojusvahetuspinda sisendi ja keskkonna vahel. Suitsugaaside temperatuuri alandamine aitab kaasa seadme efektiivsuse tõstmisele.

Stabiilne ja pingekindel suletud profiilist kaminauks. Uksetihend asub profileeritud kanalis, mis tagab selle korraliku nakkumise ja ei lase tal töö käigus välja kukkuda.

Kütuseosakeste põlemine tänu deflektorile, mis pikendab heitgaaside teed.

Õhu juurdevool ainult väljast tänu sisseehitatud õhuvõtutorule fi 125 mm. Õhuvõtu reguleerimine ühe regulaatoriga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel.

Kolmekordse põlemiskambri õhutussüsteem: primaarne õhk - suunatakse plaadile, millel põlemine toimub; sekundaarne õhk tarnitakse tagaseinas olevate avade kaudu. Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasisüsteemi (õhkkardin).

Suurepärane tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele.

Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C.

Seade vastab Ecodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.

Restita sisetükk – põlemine tuhal, mis tähendab, et kütus põleb peeneks tuhaks, millest jääb alles minimaalne kogus. Sel viisil saadud puidust saadavat soojusenergiat kasutatakse maksimaalselt ära.

Vahetüki alumine plaat on ukse suhtes oluliselt madalamal.

Sisetüki uks töötab lift up süsteemis - klaas tõstetakse üles. See süsteem ehitati vastukaalu baasil - kaks plokki (mõlemal pool ust) koos terastrossiga töötavad juhikutes kahel laagriga rullikul, tänu millele jaotub ukse kaal ühtlaselt. Need liiguvad tulekindlatel laagritel mööda raami paigaldatud liugjuhikuid, mis tagab nende kerge, vaikse ja tõrgeteta töö. Ukse liikumine kulgeb korpusest mõne millimeetri raadiuses, mis hoiab ära tihendi kahjustamise. Lukustatav uks surutakse suure jõuga lengi sisse, tänu millele on kolle täiesti tihe.

Tänu tõstetud ja langetatud ustele saate laadida korraga õige koguse puitu. Klaaside külgmist avamist võimaldav lisamehhanism, mis hõlbustab nende puhastamist ja kolde puhtana hoidmist.

Tahma ladestumise vähendamine tänu puhtale klaasisüsteemile (õhusuunaja).

Kaminasüdamik dekoratiivse painutatud klaasiga.

Kuni 660°C temperatuuri taluv dekoratiivne klaaspaneel, mis annab kaminale modernse ja elegantse välimuse, suurendab optiliselt sisendi esiosa.

Mõõdud: 96,7 x 144 x 59,1
Köetav pind: kuni 200 m2
Kaal: 301
Tekkis küsimusi - saada kiri!