MBA PW 17 kW BS Left/ Right

Tavahind: 2 900.00 €
MBA PW 17 kW BS Left/ Right
Tootekood: MBA/PW/17/L/BS/W ja MBA/PW/17/P/BS/W

Keskküte kaminasüdamik 17 kW, 9 kW (veesüsteem), nominaalne võimsus on 9,0 - 20,0 kW. Veesärk -  47,0 l . Kasutegur 86%. Siibriga. 4mm katlateras. Klaasi suurus on 68,6 x 51,8 cm. Südamiku mõõdud on L  x K x S - 83 x 139,5 x 47,9 cm. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 201°C.  Tehasegarantii 5a.

Korpus ja esiosa on valmistatud kvaliteetsest terasest, mis talub väga kõrgeid temperatuure.
Tõhus põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele TERMOTECiga – soojust akumuleeriva materjaliga, mis tõstab temperatuuri kambris.
Veesärgi spetsiaalne koost võimaldab koguda suitsugaasist suurel hulgal soojust ja kanda üle küttesüsteemi, tänu millele on võimalik saavutada sisendi kõrge energiatõhusus.
Sisseehitatud mähis. Veesärgi korpus on tugevdatud tihvtidega. Sisse- / väljalaskeava 1/2.
Stabiilne ja pingetele vastupidav, kaminauks on suletud profiilist. Uksetihend asub profileeritud kanalis, mis tagab selle korraliku nakkumise ja ei lase tal töö käigus välja kukkuda.
Kahest deflektorist koosnev süsteem, mis pikendab heitgaaside teed, on põlemine ökoloogilisem.
Õhu juurdevool ainult väljast tänu sisseehitatud 125 mm õhusisselaskeavale koos õhusiibriga. Õhuvõtu reguleerimine ühe regulaatoriga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel.
Kolmekordse põlemiskambri ventilatsioonisüsteem: primaarõhk - suunatakse plaadile, millel põlemine toimub; sekundaarne õhk tarnitakse tagaseinas olevate avade kaudu. Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasisüsteemi (õhkkardin).
Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele.
Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C.
Võrevaba sisetükk - tuhaga järelpõletus, mis tähendab, et kütus põleb peeneks tuhaks, mida jääb minimaalseks koguseks. Saadud puidust saadav soojusenergia kasutatakse ära maksimaalselt. Vahetüki alumine plaat on ukse suhtes oluliselt madalamal.
Tahma ladestumise vähendamine tänu puhtale klaasisüsteemile (õhujuht).
Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb ülekuumenemise eest, mis suurendab kamina kasutamise mugavust.
Dekoratiivne, kuumakindel klaas, mis talub temperatuuri kuni 660 ° C, mis annab kaminale modernse ja elegantse välimuse, suurendab optiliselt sisendi esiosa.

Kaal: 293
Tekkis küsimusi - saada kiri!