Malmkamin vasak TRENT 14kW/ 683x694x510mm Ø180mm

Tavahind: 869.00 €
Malmkamin vasak TRENT 14kW/ 683x694x510mm Ø180mm
Tootekood: Trent Left

Võimsus 14,0 kW. Küttepuude pikkus 50 cm.Korstna läbimõõt 180 mm. Suitsugaaside temperatuur väljalaskeava juures on 550°C.

Nurgakaminasüdamik Nordflam Trent EKO Left on malmist. Kaitseraud (ülemine hammas või deflektor) on valmistatud vermikuliidist, mis võimaldab tõsta põlemiskambris olevat temperatuuri, soodustades seeläbi küttepuude täielikumat põlemist, suurendades efektiivsust ja mis kõige tähtsam - tahma paremat põlemist klaasist. Deflektor pikendab ka suitsugaaside teed, suurendades soojusülekannet kaminast ruumi.

Trent EKO Left kamin on varustatud siibriga nii põlemisprotsessi paremaks reguleerimiseks kui ka soojuse korstnasse sattumise vältimiseks Võimalik ühendada välise õhuvarustuse adapter Trent EKO Left tulekolde tagumine pool on varustatud kahekordse malmist seinaga. Kaminasüdamike tagasein on allutatud maksimaalsele soojuskoormusele. Täiendav vahetatav sisemine malmplaat kaitseb tulekolde põhikorpust liigse koormuse korral hävimise eest.

Nordflam Trent EKO Left on varustatud malmresti ja tuhasahtliga ning tulekolde esiküljel on resti all stiilne primaarõhu juurdevoolu siiber Kaminasüdamiku käepide on väga mugav, sellel on sellele kantud spetsiaalne kuumakindel kate, mis on katsudes meeldiv ja näeb väga hea välja. Sulgemismehhanism on klassikaline kangitüüp, kõige töökindlam ja aastate jooksul end tõestanud.

Tehase garantii 2 aastat, CE sertifikaat.

 

 

Mõõdud: 683x694x510
Köetav pind: kuni 160 m2
Kaal: 114
Tekkis küsimusi - saada kiri!