Malmkamin parem TRENT 14kW/ 683x694x510mm Ø180mm

Tavahind: 869.00 €
Malmkamin parem TRENT 14kW/ 683x694x510mm Ø180mm
Tootekood: Trent Right

Võimsus 14,0 kW. Küttepuude pikkus 50 cm.Korstna läbimõõt 180 mm. Suitsugaaside temperatuur väljalaskeava juures on 550°C.

Nordflam Trent EKO Right nurgakamina südamik on malmist. Põrkeraua (ülemine hammas või deflektor) on valmistatud vermikuliidist, mis võimaldab tõsta põlemiskambri sisemist temperatuuri, mis soodustab küttepuude täielikumat põlemist, efektiivsuse suurenemist ja mis kõige tähtsam, klaasist tahma paremat põlemist. Regulaator laiendab ka suitsugaaside teed, mis suurendab soojuse ülekannet kaminast ruumi.

Trent EKO Left tulekolbil on siiber, mis reguleerib paremini põlemisprotsessi ja ei lase soojusel korstnasse pääseda. Võimalik ühendada väline Trent ECO õhuvarustuse adapter.Küttekolde vasakpoolne tagumine osa on varustatud kahekordse malmseinaga. Kõige suurema soojuskoormusega on kaminaosade tagasein. Täiendav vahetatav sisemine malmplaat kaitseb tulekolde põhikorpust liigse koormuse korral purunemise eest.

Nordflam Trent EKO Right on varustatud malmresti ja tuhapanniga ning tulekolde esiosas resti all on stiilne esmase õhu juurdevoolu summuti.Kütte käepide on väga mugav, sellel on spetsiaalne sellele kantud kuumakindel kate, mis on puudutusele meeldiv ja näeb väga hea välja. Sulgemismehhanism on klassikaline kangitüüp, kõige töökindlam ja aastate jooksul end tõestanud.

Tehase garantii 2 aastat, CE sertifikaat.

Mõõdud: 683x694x510
Köetav pind: kuni 160 m2
Kaal: 114
Tekkis küsimusi - saada kiri!