LYNX ahjuga 6,5kW

Tavahind: 1 595.00 €
LYNX ahjuga 6,5kW
Tootekood: LYNX O

Nimivõimsus (kW) 6,5
Küttekoormuse vahemik (kW) 3,0 – 8,5
Soojusefektiivsus (%) 83
Heitgaasi temperatuur (°C) 239
Energiaklass A+
Energiatõhususe indeks EEI 111,4
Vastab EKOPROJEKTI JAH nõuetele
Vastab BlmSchV II TAK nõuetele
Mõeldud taastumiseks JAH
Materjal: Katla teras P265GH vastavalt EN 10028-2
Klaasi mõõdud (mm) 390 x 540
Lõõri läbimõõt (mm) 150
Sisselaskeava läbimõõt (mm) 100

LYNX O on kaasaegne, kompaktne lisaahjuga eraldiseisev kamin, mis sobib suurepäraselt nii soojaallikaks kui stiilseks siseviimistluseks. Seda ahju saab paigaldada mitte ainult avatud ruumidesse, vaid ka seinasüvenditesse, pakkudes suuremaid paigutusvõimalusi. Lisaks tagab LYNX O kõrge puidupõlemise efektiivsuse, pakkudes ökoloogilist ja säästlikku küttelahendust.

LYNX O kamin on valmistatud täpselt kvaliteetsetest materjalidest, kasutades arenenud tehnoloogiaid. Seda mudelit eristab suurepärane viimistlus ja vastupidavus. Standardvarustuses on saadaval malmist lõõr, rest ja dekoratiivklaas, mis lisavad elegantsi ja funktsionaalsust. Põlemiskamber on vooderdatud akubetiga ning lõõri saab paigaldada ülevalt või tagant, kus tagumist ava saab kaitsta kütteplaadiga. Korpuse küljed on saadaval erinevates värvitoonides, mis võimaldab sobitada kaminat interjööriga. Samuti on võimalik ühendada DGP, mis muudab LYNX O veelgi mitmekülgsemaks. Primaarse ja sekundaarse õhuvarustuse sõltumatu reguleerimine kahe hoova abil tagab põlemise täpse juhtimise. Pliidile annab lisafunktsionaalsust põlemiskambri kohale asetatud ahi, mille sisemus on valmistatud roostevabast terasest.

Eraldiseisev LYNX O pliit tagab kõrge põlemisefektiivsuse tänu kõrgklassi P265GH katla terasest korpuse ja uuendusliku säilitusmaterjali kasutamisele, mis tõstab temperatuuri põlemiskambris ning võimaldab tahma ja tuha täpset põletamist. Lisaks suurendavad põlemistõhusust tuuleklaasi lähedal asuv õhkkardin ja sekundaarsed õhuavad kambri tagaseinal. LYNX O ahjul on kolmeastmeline põlemiskambri õhuvarustussüsteem, samuti kaks sõltumatut siibrit primaarse ja sekundaarse õhuvarustuse reguleerimiseks. Tänu nendele lahendustele on LYNX O ahi tõhus ja ökoloogiline, saades A+ energiaklassi. See vastab Euroopa Komisjoni ökodisaini juhistele, mis on sätestatud määruses 2015/118, ning vastab ka Saksamaa BImSchV II ja Austria 15a B-VG standarditele.

LYNX O eraldiseisev ahi on kaetud kvaliteetse kõrge temperatuuriga värviga, mis kaitseb plekki välistegurite eest ning annab kaminale elegantse ja esteetilise välimuse. See mudel on varustatud ka dekoreeritud DECOR kaminakeraamikaga. Mõlemalt poolt poleeritud õhkkardinaga kaminaklaas säilitab oma läbipaistvuse ka temperatuuridel kuni 800°C. Põlemiskambri kohale asetatud ahi on lisafunktsionaalsus, mis võimaldab samaaegset küpsetamist ja kuumutamist. Ahju sisemus on valmistatud roostevabast terasest, tagades vastupidavuse ja lihtsa puhastamise.

Mõõdud: 1154 x 453 x 453
Köetav pind: kuni 120 m2
Kaal: 137
Tekkis küsimusi - saada kiri!