Lucy Tunnel 12kW või 14 kW või 16 kW

Tavahind: 1 965.00 €
Lucy Tunnel 12kW või 14 kW või 16 kW
Tootekood: LUCY/12/14/16/T

Kamina südamik TUNNEL

12 kW, nominaalne võimsus on 5,0 - 15,0 kW.  Kasutegur 80%.  Klaasi suurus on 61,0 x 48,2 cm. Energiaklass A. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 270°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a.

Kamina südamik 14 kW, nominaalne võimsus on 6,0 - 16,0 kW.  Kasutegur 81%.  Klaasi suurus on 76,0 x 48,2 cm. Energiaklass A. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 265°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a. Hind on 2055,0 eur

 
Kamina südamik 16 kW, nominaalne võimsus on 7,0 - 20,0 kW.  Kasutegur 81%.  Klaasi suurus on 90,1 x 41,1 cm. Energiaklass A. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 260°C. Puude pikkus - 50 cm. Tehasegarantii 5a. Hind on 2275 eur
 
Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine tänu kahele deflektorile, mis pikendavad väljalaske teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Õhu juurdevool sisestusse toimub tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele ainult väljast. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kahekordse põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla.
Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasi süsteemi (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi läbi kamina külgedel asuvate kanalite süsteemi. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.
Sellise ventilatsioonisüsteemi kasutamine võimaldab põlemisprotsessi väga täpselt juhtida.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb ülekuumenemise eest, mis suurendab kamina kasutamise mugavust.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
Kaminal on spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC materjalist põhjaplaat, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu.
Eemaldatav rest ja tuhapann hõlbustavad vahetüki puhtana hoidmist.
Tänu kasutatavale puhta klaasisüsteemile tekib tahma piiratud sadestumine. Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu ja annab ruumi rohkem sooja.
Võimalus tasandada maapinna ebatasasusi ja tasandada vahetükki tänu reguleeritavatele jalgadele.
Mudel on varustatud teisaldatava väljalaskeavaga, tänu millele ei ole paigalduse korral vaja juurde osta põlved. Saate hõlpsalt reguleerida sisendi korstnasüsteemiga ühendamise nurka.
Vahetükk on varustatud kahe esi- ja tagauksega (tagaseina asemel), tänu millele kiirgab soojust kahes suunas.
Seda tüüpi kaminaid kasutatakse sageli kõrvuti asetsevate ruumide, nt elu- ja söögitoa või magamistoa vahele paigaldamiseks.
Vahetükk on varustatud ühe dekoratiivse klaasiga, tänu millele näeb see välja elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.
 
Köetav pind: kuni 260 m2
Kaal: 165/ 189/ 224
Tekkis küsimusi - saada kiri!