Lucy Slim 8kW või 10 kW

Tavahind: 1 315.00 €
Lucy Slim 8kW või 10 kW
Tootekood: LUCY/12/SLIM ja LUCY/14/SLIM

Kamina südamik SLIM - Kitsas mudel

8 kW, nominaalne võimsus on 3,0 - 10,0 kW.  Kasutegur 83%.  Klaasi suurus on 61,0 x 48,2 cm. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 180°C. Puude pikkus - 35 cm. Tehasegarantii 5a. Hind on 1240,0

Kamina südamik 10 kW, nominaalne võimsus on 4,0 - 12,0 kW.  Kasutegur 85%.  Klaasi suurus on 76,0 x 51,3 cm. Energiaklass A+. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 175°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a. Hind on 1445,0 eur

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine tänu kahele deflektorile, mis pikendavad väljalaske teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Õhu juurdevool sisestusse toimub tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele ainult väljast. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kahekordse põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla.
Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasi süsteemi (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi läbi kamina külgedel asuvate kanalite süsteemi. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.
Sellise ventilatsioonisüsteemi kasutamine võimaldab põlemisprotsessi väga täpselt juhtida.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb ülekuumenemise eest, mis suurendab kamina kasutamise mugavust.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Kaminal on spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC materjalist põhjaplaat, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu. Samal ajal kasutati lühendatud ahjukambrit, mis vähendab sisendi võimsust. Tänu sellele sobib see suurepäraselt väikeste mõõtmetega salongidesse.
Eemaldatav rest ja tuhapann hõlbustavad vahetüki puhtana hoidmist. Tänu kasutatavale puhta klaasisüsteemile tekib tahma piiratud sadestumine. Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu ja annab ruumi rohkem sooja. Võimalus tasandada maapinna ebatasasusi ja tasandada vahetükki tänu reguleeritavatele jalgadele.
Mudel on varustatud teisaldatava väljalaskeavaga, tänu millele ei ole paigalduse korral vaja juurde osta põlved. Saate hõlpsalt reguleerida sisendi korstnasüsteemiga ühendamise nurka.
Moodsa panoraamvaatega esipaneeliga sisetükk madala põlemiskambriga, mis muudab selle ideaalseks väikese ala ja väikese küttevõimsusega elutubadesse. Ideaalne energiasäästlikele ja passiivmajadele. Kaminas kasutatavad kaasaegsed lahendused garanteerivad energiasäästu ning muudavad seadme töö ja puhastamise tõrgeteta.
See on varustatud ühe dekoratiivse klaasiga, tänu millele näeb see elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.

Vahetüki uksel on mugav käepide.

Köetav pind: kuni 160 m2
Kaal: 155/ 180
Tekkis küsimusi - saada kiri!