LUCY BS 14 kW left/ right Ø 200

Tavahind: 1 930.00 €
LUCY BS 14 kW left/ right Ø 200
Tootekood: LUCY/14/L/BS ja LUCY/14/P/BS

14kW, Kasutustegur - 81%. Vasak / parem, nominaalne võimsus on 6,0 - 17,0,0 kW.  Klaasi suurus on 80,5 x 46,0 x 30,2cm. Energiaklass A. Suitsugaaside temperatuur väljaminekul 245°C. Puude pikkus - 40 cm. Tehasegarantii 5a

Huvitava kujuga, küljeklaasidega vahetükk. Tänu tule kahepoolsele nägemisele ja õrnale esiraamile sobib see suurepäraselt kaasaegse interjööri stiiliga. Seda tüüpi kaminaid valitakse sageli avatud ruumide puhul, kus on kombineeritud erinevad ruumid, nt elutuba koos söögitoaga. Kaminas kasutatav spetsiaalselt profileeritud põhjaplaat võimaldab mahutada rohkem puid. Seadmes kasutatud kaasaegsed lahendused garanteerivad energiasäästu ning muudavad selle töö ja puhastamise tõrgeteta.
Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine tänu kahele deflektorile, mis pikendavad väljalaske teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Õhu juurdevool sisestusse toimub tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele ainult väljast. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kolmekordset põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla. Sekundaarne õhk – tagades ökonoomse ja ökoloogilise põlemise – tarnitakse tagaseinas olevate avade kaudu.
Lisaks kasutab sisetükk puhta klaasi süsteemi (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi läbi kamina külgedel asuvate kanalite süsteemi. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.
Sellise ventilatsioonisüsteemi kasutamine võimaldab põlemisprotsessi väga täpselt juhtida.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
Vahetüki esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Käepideme spetsiaalne perforeeritud disain kaitseb ülekuumenemise eest, mis suurendab kamina kasutamise mugavust.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele.
Täiuslik tihedus tänu väärisgaasikilbis valmistatud tahketele keevisõmblustele. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Kaminal on spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC materjalist põhjaplaat, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu.
Eemaldatav rest ja tuhapann hõlbustavad vahetüki puhtana hoidmist.
Tänu kasutatavale puhta klaasisüsteemile tekib tahma piiratud sadestumine. Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu ja annab ruumi rohkem sooja.
Võimalus tasandada maapinna ebatasasusi ja tasandada vahetükki tänu reguleeritavatele jalgadele.
Mudel on varustatud teisaldatava väljalaskeavaga, tänu millele ei ole paigalduse korral vaja juurde osta põlved. Saate hõlpsalt reguleerida sisendi korstnasüsteemiga ühendamise nurka.
Vahetükk on varustatud ühe dekoratiivse klaasiga, tänu millele näeb see välja elegantne ja kaasaegne. Selle lahenduse kasutamine suurendab optiliselt sisetüki esiosa ja rõhutab tulenägemust.
.

Köetav pind: kuni 200 m2
Kaal: 225
Tekkis küsimusi - saada kiri!