LEGNO 5,5kW

Tavahind: 799.00 €
LEGNO 5,5kW
Tootekood: Legno

LEGNO eraldiseisev puuküttekamin eristub laia soojuskoormuse vahemikuga, alates 2 kW kuni isegi 7 kW. Kamina kitsas disain sobib suurepäraselt tänapäevaste kodukorralduse trendidega. LEGNO eraldiseisev pliit on valmistatud muuhulgas valmistatud kvaliteetsest boilerplekist (mark P265GH). Külgseinad omakorda võlgnevad oma tugevuse täiendavatele painutustele, mis jäigastavad kogu konstruktsiooni. LEGNO kamina süda on valmistatud patenteeritud materjalist, mille soojust akumuleerivad omadused tagavad puidu kõrge põlemistemperatuuri.

LEGNO eraldiseisev kamin võimaldab kahe siibri abil täpselt juhtida kogu kütuse põlemisprotsessi. Üks asub otse ukse all. Selle ülesanne on täpselt juhtida nn primaarset õhku. Teine siiber asub omakorda otse ukse kohal. Tänu sellele saab kasutaja juhtida õhkkardina tööd. Tänu dekoratiivsetele ja ergonoomilistele käepidemetele ei täida siibrid mitte ainult praktilist, vaid ka dekoratiivset funktsiooni.

LEGNO eraldiseisvate ahjude eeliseks on ka täiustatud ja eelkõige tõhus kaitsesüsteem puude laadimise ajal tuppa pääseva suitsu eest. Kamina uks on valmistatud kvaliteetsest terasest. Sees on kaminakeraamika (mõlemalt poolt poleeritud), mis on kohandatud ohutuks tööks temperatuuridel kuni 800°C.

LEGNO eraldiseisev kamin – ohutu kasutamine ja lihtne puhastamine
Otse kütuse põletamise kambri kohal (maitsestatud puit) on spetsiaalne deflektorite süsteem, mis vastutab heitgaaside läbitava tee maksimaalse pikenemise eest. See lahendus suurendab kamina soojuslikku efektiivsust. Lisaks on LEGNO eraldiseisev pliit varustatud puhta klaasi süsteemiga, tänu millele püsib klaas puhas ka intensiivsel kamina kasutamisel. Teine eraldiseisva LEGNO pliidi eelis on malmrest. Otse resti all on traditsioonilises stiilis sahtel tuhatoosiga. Tuhapanni tühjendamiseks pole vaja ust avada. See lahendus tagab mugava puhastamise.

LEGNO eraldiseisva kamina struktuur on kujundatud selliselt, et see võimaldaks lihtsat ja eelkõige kiiret süütamist. Sõltumatu õhutussüsteemiga varustatud malmrest tagab tõrgeteta valgustuse. Kombinatsioon LEGNO eraldiseisva ahju kompaktsest disainist ja laiast küttevõimsusest alates madalatest väärtustest muudab selle ideaalseks nii väikese kui ka keskmise suurusega ruumide jaoks. Kamina eelisteks on ka erinevad suitsugaasikanali paigaldusvõimalused, aga ka ülemise plaadi ohutu kasutamise võimalus (see puudutab olukorda, kus lõõri väljalaskeava on kinnitatud ahju taha).

Mis veel eristab LEGNO eraldiseisvat kaminat?
Tänu kahele deflektorile, millest üks on keraamiline ja teine ​​terasest, on kogu põlemisprotsess efektiivne ja ökoloogiline. LEGNO eraldiseisvate ahjude täiuslik kvaliteet ja täpsus on saavutatud tänu tehnoloogiliselt arenenud 2D ja 3D laseritele ning piduritele. Kaasaegsete CNC-seadmete kasutamine tagab suurepärase kvaliteedi ja eelkõige korratavuse. Vabalt seisvate ahjude esteetiline viimistlus saadi tänu programmeeritavatele keevitusrobotidele. Lisaks vastab LEGNO eraldiseisev pliit kõigile ökodisaini direktiivis ja BlmSchV II i standardis sisalduvatele eeldustele.

Mõõdud: 897 x 385 x 350
Köetav pind: kuni 80m2
Kaal: 84
Tekkis küsimusi - saada kiri!