KOZA TITAN GLASS

Tavahind: 1 525.00 €
KOZA TITAN GLASS
Tootekood: KOZA/TITAN/G

Suure klaasiga kamin. Võimsus 11 kW, kasutegur 80%, nominaalne võimsus on 8,0- 14,0 kW, energia klass A, korstnaühendus 150mm, suitsugaaside temperatuur 270C.

Eraldiseisev pliit TITAN on kaasaegne seade, mis vastab kõige rangematele ökoloogilistele standarditele. See on ideaalne vastus praegustele arhitektuurisuundadele. Täiuslikud proportsioonid koos ainulaadse tulenägemusega muudavad TITANi ideaalselt igasse interjööri.
Mugav, ventileeritav ja samas elegantne käepide võimaldab seadet ohutult kasutada.
Moodsat stiili rõhutab täiendavalt Glass tüüpi klaas.
Mitmed TITAN ahjus kasutatavad uuenduslikud lahendused tähendavad, et meie seadmega sisemust soojendades võite olla kindel maksimaalses energiakasutuses.
Seadme võimsus võimaldab tõhusalt soojendada kuni 150 m2 pinda.


Kuiva lehtpuitu põletades säästate ka raha.
Sõltumatud uuringud näitavad selgelt puitu ühe odavaima kütteallikana.

Keskendume ökoloogiale! Ostes meie ahju ja kasutades õigeid lehtpuude põletamise meetodeid kuivade puudega, hoolite looduskeskkonnast.

Te ei aita kaasa sudu tekkele. Kõik see on tingitud asjaolust, et meie seade vastab kõige rangematele ökoloogilistele kriteeriumidele koos Ecodisaini ja Saksa BImSchV 2 standardiga.

Ahju täiuslik tihedus tähendab ka seda, et seda saab kasutada rekuperatsiooniga majades.---------------------------------------------------------

Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 150
Tekkis küsimusi - saada kiri!