PICARD 9 kW

Tavahind: 1 690.00 €
PICARD 9 kW

PICARD on eraldiseisev ümara esiosaga teraspliit, mis täiustab ainulaadselt kaunist tulenägemust. See on suurepärane lahendus inimestele, kes otsivad kaasaegset ja ökoloogilist seadet. Võimsus nominaalne 9 kW, võimsuse vahemik on 8,0-12,0 kW. Kasutegur 81%, korstnaühendus 150mm, tehasegarantii on 5 aastat. Mõõdud on k*l*s - 126,1* 51,8* 52,2

https://www.youtube.com/watch?v=cXOYoy3z5R4&t=2s

Picard on lihtsa kujuga terasest eraldiseisev pliit, mis on suurepärane lahendus inimesele, kes soovib tõelist kodukolde soojust, kuid kellel pole palju ruumi. Kaasaegsed tehnilised lahendused tagavad säästliku ja ökoloogilise põlemise.
Avar esiklaas koos suure põlemiskambriga aitab oluliselt kaasa atraktiivsele tulenägemisele.
Tugev ja kaasaegne käepide muudab ukse tiheda sulgemise lihtsaks. Tänu sellele sobib seade suurepäraselt taastusraviga kodudesse.
Ahju ülaosas asuv praktiline riiul võib pakkuda koha tassi kohvi või tee soojendamiseks. Teisest küljest vabastab eeterlike õlide asetamine sellesse kohta täieliku lõhnavaliku.
Seade vastab ökodisaini nõuetele ja BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.
Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu kahest deflektorist koosnevale süsteemile, mis pikendavad heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Tänu sisseehitatud 100 mm õhu sisselaskeühendusele juhitakse sisetükile õhk väljastpoolt. Sisselaskeava enda saab ühendada ahjuga tagant või alt. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kolmekordset põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla. Sekundaarne õhk – tagades ökoloogilise põlemise – tarnitakse läbi tagaseinas olevate avade.
Lisaks on ahjul puhas klaasisüsteem (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi kamina külgedel paikneva kanalite süsteemi kaudu. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.
Picard on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660°C temperatuuri. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele. See tagab kogu konstruktsiooni stabiilsuse.
Seadme täiusliku tiheduse tagavad väärisgaasikilbis valmistatud massiivsed keevisõmblused. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

----------------------------------------------------------

Mõõdud: 126,1* 51,8* 52,2
Köetav pind: kuni 150 m2
Kaal: 122
Tekkis küsimusi - saada kiri!