Korstna komplekt saunale

Tavahind: 335.00 €
Korstna komplekt saunale

Jeremias Sauna Piippu on valmis korsten, milles on kõik olemas. Sobib ahjudele, mille suitsulõõr on Ø115 mm. Toru kogupikkus on umbes 2,5 m ja see on ühes karbis. Köetava osa pikkus on 1,5 m, isoleerimata ühendustoru pikkus 1 m Vajadusel saab toru pikendada kasutades eraldi müüdavaid isoleeritud pikendusi 0,5 m ja 1,0 m Kaasas kõik vajalikud kinnitusrõngad. Toru suuruse määramisel tuleb arvestada, et isoleeritud sektsiooni paisumiskohad ei tohi jääda vahelae või vesilae sisse.

Jeremiase saunakorstnat on lihtne ja kiire paigaldada.

Jeremias Sauna toru on valmistatud roostevabast terasest. Isolatsioon - vastupidav ja tihe mineraalvill paksusega 50 mm. Ühildub Jeremias ECO sarja toodetega.

Saunatoru Jeremias ECO Ø115 mm pikkus 2500 mm esimene

TOOTEINFO:
Kaubamärk: Jeremias
Tooteseeria: Eco
GTIN: 5900856909227
TOOTE MÕÕTMED:
Kõrgus (mm): 2500
Läbimõõt (mm): 115
TOOTE OMADUSED:
Värvus: teras
Materjal: teras
Materjali spetsifikatsioon: Sisetoru terase kvaliteet on AISI 444.
Soojusklass: T600
Tarnekomplekt: Isoleerimata ühendustoru 1 m, mida on võimalik lühendada (minimaalne lubatud pikkus 0,2 m), isoleeritud osa (1,5 m) tarnitakse alati kahes osas (1 m ja 0,5 m), mis on ühendatud torude vahel. siderõngas. tk.), paigaldusjuhend, täiendav väljavool allavoolu, on ka eraldi testitud ja väga ohutu põrandatevaheline ülekate Lisasoojustus Pluss, kui kasutatakse paksu põrandavahelist isolatsioonikihti.
Tuleb ühes karbis ja isoleeritud korstnat saab eraldi müüdavate korstnaosadega pikendada kuni 5m.
Märge! Jeremias Premium ja ECO on eraldi tootesarjad, Premium ja ECO tooted ei ühildu omavahel.

Kaal: 25
Tekkis küsimusi - saada kiri!