Falcon 10kW

Tavahind: 1 555.00 €
Falcon 10kW
Tootekood: Falcon

FALCON on iseseisev teraskamin sirge kujuga ja huvitavaga ümardatud esiküljega, mis võimaldab teil näha tuld erinevatest vaatenurkadest. Kasutustegur on 82%! Nominaalne võimsus on 8,0 - 13,0 kW.

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele TERMOTEC materjaliga - soojust akumuleeruva, mis tõstab ahju temperatuuri.
Kütuseosakeste põlemine toimub tänu kahest deflektorist koosnevale süsteemile, mis pikendavad heitgaaside teed. See protsess suurendab ka põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri.
Tänu sisseehitatud 100 mm õhu sisselaskeühendusele juhitakse sisetükile õhk väljastpoolt. Sisselaskeava enda saab ühendada ahjuga tagant või alt. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoovaga, mis välistab vead ebaõigel kasutamisel. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.
Vahetükis kasutatakse kolmekordset põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla. Sekundaarne õhk – tagades ökoloogilise põlemise – tarnitakse läbi tagaseinas olevate avade.
Lisaks on ahjul puhas klaasisüsteem (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi kamina külgedel paikneva kanalite süsteemi kaudu. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.
FALCON on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.
Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele. See tagab kogu konstruktsiooni stabiilsuse.
Seadme täiusliku tiheduse tagavad väärisgaasikilbis valmistatud massiivsed keevisõmblused. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.
Ahjus on kasutatud spetsiaalselt profileeritud TERMOTEC materjalist põhjaplaati, mis langetab ahju, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu.
Pliiti on lihtne puhtana hoida tänu eemaldatavale restile ja tuhakonteinerile.
Vahetüki klaasid jäävad puhtaks tänu selles kasutatavale puhta klaasisüsteemile. Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu.
FALCONil on võimalus paigaldada väljalaskeava nii seadme üla- kui ka taha, mis hõlbustab selle paigaldamist.
Kolde all on täiendav kinnine kamber, millesse on peidetud sisselaske ühendussüsteem. Ukse avamine põhineb click-clack süsteemil, mis ei vaja lisakäepidet.


FALCON - это автономная стальная печь с прямыми формами и интересным закругленным фронтом, позволяющая просматривать огонь под разными углами.

-------------------------------------------------------

Mõõdud: 550x1057x450mm
Kaal: 132
Tekkis küsimusi - saada kiri!