ENYO jalaga keeratav

Tavahind: 2 075.00 €
ENYO jalaga keeratav
Tootekood: KOZA/ENYO/FLAT/03

Võimsus 6 kW, nominaalne võimsus 4-8 kW, kasutegur 80%, korstnaühendus 150mm, suitsugaaside temperatuur 239C. Kõrgus - 134 cm

ENYO eraldiseisev pliit on kaasaegne seade, mis vastab kõige rangematele ökoloogilistele standarditele. See on ideaalne vastus praegustele arhitektuurisuundadele.

Täiuslikud proportsioonid koos ainulaadse tulenägemusega muudavad ENYO ideaalselt sobivaks igasse interjööri.

Oleme Enyo Flat 01 ahju rikastanud kambriga, millesse saab puid paigutada.

TOOTAB RÕÕMUD

ENYO on loodud spetsiaalselt kõige nõudlikumatele klientidele. Ahi köidab tähelepanu oma originaalsuse ja vormipuhtusega ning tule kaunis nägemus rõõmustab kõiki. Moodsat stiili rõhutab täiendavalt Glass tüüpi klaas. Tänu pöörlevatele mehhanismidele saate põlemiskambrit soovitud suunas paigutada.

EFEKTIIVNE KÜTE

ENYO ahjus kasutatud mitmed uuenduslikud lahendused tähendavad, et meie seadmega sisemust soojendades võite olla kindel maksimaalses energiakasutuses. Seadme võimsus võimaldab tõhusalt soojendada kuni 60 m2 pinda. Kuiva lehtpuitu põletades säästate ka raha. Sõltumatud uuringud näitavad selgelt puitu ühe odavaima kütteallikana.

LOODUSEGA HARMOONIAS

Keskendume ökoloogiale! Ostes meie ahju ja kasutades õigeid lehtpuude põletamise meetodeid kuivade puudega, hoolite looduskeskkonnast. Te ei aita kaasa sudu tekkele.

Kõik see on tingitud asjaolust, et meie seade vastab kõige rangematele ökoloogilistele kriteeriumidele, koos Ecodesign ja Saksa BImSchV 2 standardiga. Ahju täiuslik tihedus tähendab ka seda, et seda saab kasutada taastusraviga majades.

... Ja te ei muretse millegi pärast!

Oleme oma seadmete kvaliteedis kindlad. Valides meie toote, tagate meelerahu, tõrgeteta kasutamise ja rahulolu ostuga.

 

Mõõdud: 115*50*39
Köetav pind: kuni 70 m2
Kaal: 160
Tekkis küsimusi - saada kiri!