ANTARES

Tavahind: 2 225.00 €
ANTARES
Tootekood: ANTARES

Võimsus 10 kW, nominaalne võimsus 6 -12kW, kasutegur 81%, korstnaühendus 150mm, suitsugaaside temperatuur 215C. Kõrgus - 153 cm

ANTARES on kaasaegne, ökoloogiline terasest eraldiseisev ahi, millel on huvitav geomeetriline kuju. Selle lihtne poolringikujuline kuju ja suured klaasid tagavad väga kena tulenägemise ning köidavad ka kõigi tähelepanu.
Avar klaasid muudavad tulenägemise atraktiivsemaks. Uuendusliku TERMOTEC materjaliga vooderdatud ahju sisemus on korpusega täiuslikult kontrastne, andes sellele modernse välimuse.

Tugev vertikaalne käepide hõlbustab ukse tihedat sulgemist. Tänu sellele sobib seade suurepäraselt taastusraviga kodudesse.

Kolde all on täiendav kinnine kamber, millesse on peidetud sisselaske ühendussüsteem. Kambri ukse avamine põhineb intuitiivsel avamise tõukesüsteemil, mis ei vaja täiendavat käepidet.

Tõhusam põlemine ja pikem temperatuuri hoidmine saavutatakse tänu põlemiskambri vooderdusele soojust akumuleeriva materjaliga TERMOTEC, mis tõstab ahju temperatuuri.

Kütuseosakeste põlemine toimub tänu deflektorile, mis pikendab heitgaaside teed. See protsess suurendab põlemise efektiivsust ja tagab parema energiakasutuse ning minimeerib seeläbi kahjulike ainete eraldumist atmosfääri. Lisaks on heitgaasi väljalaskeavasse paigaldatud membraan, mis täidab deflektoriga sarnast funktsiooni, mis suurendab veelgi seadme mõju.

Tänu sisseehitatud 125 mm õhu sisselaskeühendusele juhitakse sisetükile õhk väljastpoolt. Sisselaskeava enda saab ühendada ahjuga tagant või alt. Selle reguleerimine toimub ühe ukse all asuva regulaatori poolt seatud gaasihoova abil, mis välistab ebaõige kasutamise vead. Kogu mehhanism töötab väga vaikselt ja laitmatult.

Vahetükis kasutatakse kolmekordset põlemiskambri ventilatsioonisüsteemi. Primaarõhk, mis hõlbustab puidu süttimist, juhitakse resti alla. Sekundaarne õhk – tagades ökoloogilise põlemise – tarnitakse kahel tasandil tagaseinas olevate avadega.

Lisaks on ahjus kasutusel puhas klaasisüsteem (õhkkardin), st õhk juhitakse otse klaasi kamina külgedel paikneva kanalite süsteemi kaudu. Nii juhitakse hapnikku põlemiskambri ülemisse ossa, kus põletatakse ära puidu põlemisel tekkivad gaasid, mis lisaks vähendab kahjuliku CO emissiooni atmosfääri.

ANTARES esiosa on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub temperatuuri kuni 660 °C. Meie pakutaval klaasil on kvaliteedi- ja ohutussertifikaat.

Vahetüki korpus ja esiosa on tänu kvaliteetse terase kasutamisele vastupidavad kõrgetele temperatuuridele. Samuti tagavad need kogu konstruktsiooni stabiilsuse.

Seadme täiusliku tiheduse tagavad väärisgaasikilbis valmistatud massiivsed keevisõmblused. Teraselemendid lõigatakse laseriga kaasaegsete seadmete abil ja seejärel painutatakse CNC-painutuspinkidel.

Ahjul on kasutatud TERMOTEC materjalist spetsiaalselt profileeritud põhjaplaati, tänu millele on põlemiskamber sügavam ja sisaldab rohkem puitu.

Pliiti on lihtne puhtana hoida tänu eemaldatavale restile ja tuhakonteinerile.

Vahetüki klaasid jäävad puhtaks tänu selles kasutatavale puhta klaasisüsteemile.

Õhkkardin eraldab klaasi tulekoldest. Tänu sellele ei määrdu.

Ahi vastab ökodisaini kriteeriumidele ja piiravale BImSchV 2 standardile, mis määrab maksimaalse CO emissiooni.

Mõõdud: 153cm
Köetav pind: kuni 140m2
Kaal: 186
Tekkis küsimusi - saada kiri!