Nadia 8, 9,10,12,13,14 kw

Tavahind: 999.00 €
Nadia 8, 9,10,12,13,14 kw
Võimsus 8-14 kw. Südamik peab vastu kõrgele temperatuurile tänu kõrgkvaliteetseste terasese kasutamisele.Tõhus põleng ja pikema temperatuuri säilitamine on saavutatud tänu põlemiskambri vooderile. Acumotte - materjal, mis akumuleerub kuumuse, mis suurendab kambris temperatuuri.Kütuseosakeste põletamine deflektoriga, mis suurendab väljahete teekonna.Tänu sisseehitatud õhu sisselaskeventiili fi 125 mm saavutamisele õhku ainult väljastpoolt. Reguleeritav õhu sisselaskeava koos ühe regulaatoriga, mis kõrvaldab kasutamise vigu.Kolmekordne põlemiskambri ventilatsioonisüsteem: esmane õhk - põlemisplaadi poole pöördumine; Sekundaarne õhk on varustatud tagaseina augudega. Lisaks kasutatakse puhtast aknast (õhukardina).Puhastage põlemist tänu kuusnurkse ahjukambrile.
Suurepärane vastupidamine tänu kindlatele keevisõmblustele.Terasetooted on lõigatud laseriga, ja seejärel painutatud CNC painutusmasinatele. Kambri esikülg on varustatud kuumakindla klaasiga, mis talub kuni 800 ° C temperatuuri. Lõikumata põleti - põletab tuhka, mis tähendab, et kütus põleb peentuhani, saadus soojus maksimaalselt kasutakse ära.Vähendab tahmasette ukse klaasile tänu puhta akna süsteemile (õhurull). Tänu reguleeritavate jalgade ja reguleeritud 360 ° suitsugaas väljalaskeavadele saab seda kasutada mitmesugustes paigaldustingimustes.
Võimalus muuta ukse standardne parempoolne avamine vasakule. Dekoratiivne klaaspinna taluma temperatuuri kuni 800 ° C, mis annab küttekolde kaasaegse disaini optiliselt võimendab kambri esiküljel.
Liuguksel on kaasaegne käepide. Garantii on 5 aastat. Küsi hinda!!
Tekkis küsimusi - saada kiri!