KOZA ENYO

Tavahind: 1 597.00 €
KOZA ENYO

Suure klaasiga kamin. Võimsus 6 kW, kasutegur 80%, korstnaühendus 150mm, suitsugaaside temperatuur 240C.

ENYO eraldiseisev pliit on kaasaegne seade, mis vastab kõige rangematele ökoloogilistele standarditele. See on ideaalne vastus praegustele arhitektuurisuundadele.
Täiuslikud proportsioonid koos ainulaadse tulenägemusega muudavad ENYO ideaalselt sobivaks igasse interjööri.
ENYO on loodud spetsiaalselt kõige nõudlikumatele klientidele. Ahi köidab tähelepanu oma originaalsuse ja vormipuhtusega ning tule kaunis nägemus rõõmustab kõiki.
Olime turul esimesed, kes kasutasid uuenduslikku võtmeta ukseavamissüsteemi. See ei mõjuta mitte ainult ohutut kasutamist, vaid tagab ka selle, et alati on esiplaanil ainult tuli. Moodsat stiili rõhutab täiendavalt Glass tüüpi klaas.
ENYO ahjus kasutatud mitmed uuenduslikud lahendused tähendavad, et meie seadmega sisemust soojendades võite olla kindel maksimaalses energiakasutuses. Seadme võimsus võimaldab tõhusalt soojendada kuni 80 m2 pinda.
Kõik see on tingitud asjaolust, et meie seade vastab kõige rangematele ökoloogilistele kriteeriumitele, Ecodesign ja Saksa BImSchV 2 standardiga. Ahju täiuslik tihedus tähendab ka seda, et seda saab kasutada taastusraviga majades.

----------------------------------------------------------

Tekkis küsimusi - saada kiri!